Instagram Lite her yerde olan bu sosyal ağın minyatür versiyonunu arıyorsanız, uzun süredir beklediğiniz resmi Instagram uygulaması. Önceki versiyonun hafızanızda kapladığı alandan çok daha küçük bir alan kapladığı için, artık tüm hafızayı kullanmadan sevdiğiniz özelliklerin birçoğunu kullanabilirsiniz - özellikle de modası geçmiş ya da sınırlı internet erişimine sahip orta sınıf bir akıllı telefona sahipseniz. 

Instagram Lite'ı kullanmak, Instagram arayüzünün daha temiz ve yalnızca fotoğraflarınıza odaklandığı zamanları, Instagram'ın ilk günlerini hatırlatır. Kullanıcılar için bunun anlamı, burada herhangi bir DM almamanız, canlı yayın yapmamanız ve "Keşfet" özelliğinin bu Lite sürümünde çok fazla yer kaplayan herhangi bir işlevinin olmaması anlamına gelir. 

Ne olursa olsun, uygulamanın amacı her zaman aynı, resimler yüklemek ve Instagram Lite'ın da, odak noktası bu. TL'nize ve Hikayelere fotoğraf yükleyebilir, arkadaşlarınızın yayınlarının keyfini her zaman olduğu gibi çıkarabilirsiniz. Ayrıca, metinleri yükleme ve hikaye fotoğraflarına yazma seçeneğiniz de mevcut, ancak resimleriniz için filtre yoktur. Her şekilde, Instagram Lite en saf haliyle Instagram için mükemmeldir ve her zaman akıllı telefonunuzun dahili filtreleri ve efektleri aracılığıyla düzenlediğiniz fotoğrafları yükleyebilir veya bunu yapmak için diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına göz atabilirsiniz.

Instagram Lite, Instagram'ın en son sürümüne harika bir alternatif. Daha az özelliklere sahiptir, sürekli ortaya çıkan sayısız yeniliğin hayranı değilseniz bütün bu dağınıklıklarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Onu temel alanlara geri çeken Instagram Lite, Instagram'ın her zaman en iyi yaptığı şeyi yapmak için burada: resimlerinizi paylaşmak ve arkadaşlarınızın içeriğini ve hikayelerini sunmak. 573KB'nin biraz üzerinde olsa da, tam sürümün telefonunuzda kapladığı 32MB'la kıyaslanamaz.Post a Comment

Daha yeni Daha eski