Facetune2 Apk Vip 2.0.4 İndir – Haziran 2019 Lightricks Ltd. tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan bir android fotoğrafçılık uygulamasıdır.
Her çektiğiniz selfie güzel olsun istiyorsanız, bu uygulama tam size göre! Facetune uygulaması daha önce daha az özelliklerle paylaşılmıştı sitemizde. Fakat bu kez daha da gelişmiş bir vaziyette karşınızda. Özellikle Instagram kullanıcıları için geliştirilmiş olan uygulama ile dilediğiniz gibi rötuşlama yaparak kaliteli profil fotoğrafları elde edebilirsiniz. Diş beyazlatma, makyaj, akne temizleme, leke temizleme, pürüssüzleştirme gibi özelliklerini kolayca kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan bu uygulamayı öneriyorum.
Google Play Store’da 10 milyondan fazla android kullanıcısı tarafından indirilen uygulamayı, android 5.0 ve sonrası neredeyse tüm cihazlarda sorunsuz kullanabilirsiniz. Eğer cihazınızın android sürümü 5.0 ve üzeri değilse hatalarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yaklaşık 40 bin kişi tarafından değerlendirilen uygulama 3,8 gibi oldukça ortalama bir puan verilmiştir. Uygulamanın ücretli sürümünde olan özellikler fazla olduğu için böyle bir puan aldığını düşünüyorum. Eğer siz de bu uygulamayı daha önce ücretsiz kullandıysanız, aşağıdan vip sürüm indirip bu şekilde de denemenizi öneririm.

Sürüm: Mod

Boyut: 79 MB

Dil: Türkçe

Sunucu: Yandex Disk

Durum: Yüklendi

İndirme Linkleri


Yandex Disk

Post a Comment

Daha yeni Daha eski