VideoShow Pro APK 8.6.5rc – Full Sürüm android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi android video düzenleme uygulamasıdır.
VideoShow Pro APK ile 1080p ve 4K gibi yüksek çözünürlüklü videoları düzenleyip dışa aktarabilirsiniz. Pro sürüm ile birlikte gelen özel materyaller ve özel efektleri de kullanabilirsiniz. Normal sürümü reklamlı olan uygulamanın pro sürümünde hiçbir reklam bulunmuyor.
VideoShow Pro, 100 milyondan fazla android kullanıcısı tarafından kullanılan bir video editör uygulamasıdır. Piyasadaki en hızlı video üreten uygulamadır. Fotoğrafları birleştirip videolar hazırlayabilirsiniz. Videolar üzerinden ilgi çekici montajlar yapıp izleyicilerinizi eğlendirebilirsiniz. Videolara metin ekleyebilir. Metinleri zamanlayabilir ve dilediğiniz font ile düzenleyebilirsiniz. Videolara filtreler ve efektler de ekleyebilirsiniz. Video hızlandırma ve yavaşlatma özelliğiyle ağır çekim videolar üretebilirsiniz. Hatta videolara müzikler ekleyebilirsiniz. Neredeyse her türlü montajı yapabileceğiniz bir android video düzenleme uygulaması olan VideoShow Pro’yu hemen aşağıdan tüm özellikler açık olarak indirip deneyebilirsiniz.

Sürüm: v8.6

Boyut: 24 MB

Dil: Türkçe

Sunucu: Yandex Disk

Durum: Yüklendi

İndirme Linkleri


Yandex Disk

Post a Comment

Daha yeni Daha eski