Merhabalar,eğer aldığınız bilgisayar çok yüksek performans sergilemiyorsa yada eskisi gibi ilk günkü gibi güçlü bir performans sergilemiyorsa doğru yerdesiniz.
Tabiikide bilgisayarınız başlıktaki gibi olmayacak bunu sizde biliyorsunuz ama gerçekten fazla etki yaratan yazılımlar 1. listede yer alan yazılım 2 kat oranında hızın arttığı gözlemlenmiştir ve kanıtlanmıştır,internet sitesinin linklerinide bulabileceksiniz.

1-) Advanced SystemCare

Advanced SystemCare bilgisayarınızın tamamını optimize eder yani tüm bilgisayarınızı rahatlatmaya çalışır gereksiz dosyaları (%temp% gibi) kendisi düzenli olarak siler çöp kutusunu sağlıklı şekilde temizler ve indirdiğiniz yazılımları eğer kaldırdıysanız o yazılımın dosyalarının tamamnı bilgisayarınızı yok eder yani yazılımın gereksiz dosyaları bilgisayarınızda yer kaplamasını önler.
Ve sadece bilgisayarınızı optimize etmez kötücül yazılımlardan virüslerden bilgisayarınızı korur yani uzak tutmaya çalışır yüksek,geliştirilmiş algoritması ile bilgisayarınızı güncel virüslerden arındırmaya ve uzak tutmaya çalışır eğer bu yazılımı indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz ya da satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2-) CCLeaner

Listemizde 2. olarak CCLeaner yazılımı var bu yazılım sayesinde tamamen ama tamamen bilgisayarınızdaki kalıntıları temizlemekte düşünsenize bilgisayarınıza programlar yüklüyorsunuz ve setup dosyaları,gereksiz dosyaları kalıyor tahmin edemeyeceğiniz kadar program yüklüdür bilgisayarınızda bunlarıda silmekle uğraşacak değilsiniz,o yüzden yardıma koşan CCLeaner İnternet explorer aramalarını,Google Chrome aramalarını ve diğer arama motorlarının çerezlerini ve diğer ayrıntılı dosyaları siler.
Bu yazılımı kullanmak için bilgisayar kullanmak için çok fazla bilgiye sahip olmanza gerek yok,CCLeaner yazılımını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3-) Driver Booster

3. listemizde meşhur olan Driver Booster var bu yaızılımın çok fazla özelliği yok sadece bilgisayarınızı optimize eder ve güncel olmayan driverları yani sürücüleri baştan aşağa kadar kontrol eder ve size güncel olup olmadığını yada güncellemek istermisiniz diye sorular soruyo isterseniz size kalmış bir seçenek bu güncellemeleri kendisi otomatik tarayıp kendisi size sormadan kurabilir Driver Booster yazılımını indirmek için buraya tıklayın.
Eğer bu yazılımlar bilgisayarınızı çok fazla etiki yaratmadıysa Windows Hızlandırma rehberini okuyabilirsiniz okumak için tam buraya tıklayın eleştirileriniz yorumlarınız önerileriniz herşeyiniz bizim için değerli lütfen hiçbirşeyi eksik etmeyin diğer çözümlrede görüşmek üzere!

Post a Comment

Daha yeni Daha eski