Merhabalar bu konumuzda CS:GO Güvenilir Bir Bağlantın Yok Hatasının çözümünden kısa ve öz bir şekilde bahsedeceğim tabiikide diğer çözümlerdeki olduğu gibi.
Eğer CS:GO adlı oyuna girip güvenilir bir bağlantın yok hatasını alıyorsanız aşağıdaki adımları doğuru bir şekilde tamamlayın.

Ana Çözüm

Steam dosya bütünlüğü herkes bilmez bazı oyuncular bu çözümü kullanıyor bu steam dosya bütünlüğü kontrolünü gerçekleştirmek için;
  1. Steam yazılımını açın ve oyun kütüphanesine girin.
  2. Counter-Strike: Global Offensive adlı oyunu bulun ve üstüne gelerek sağ tıklayın sağ tıkladıktan sonra en altta “Özellikler” olucak özelliklere girin.
  3. Özellikler sayfasında üstte 4 bölüm var oradan “Yerel dosyalar” bölümüne girin ve “Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula” seçeneğine tıklayın oyununuz 10-15 sn boyunca taranacak ve işlem biticek.
  4. Sorununuz bu şekilde düzelmiş olucak.

Bonus Çözüm

  1. adım en basit çözümlerden biri, ilk yapacağınız şey bilgisayarınızı tamamen kapatmak ve ardından Steami ve CS:GO‘yu “Yönetici olarak çalıştırın”
  • Yönetici olarak çalıştırdığınızda bilgisayarınız tüm dosyaları okuduğu için problem çıkmıyor fakat sorunumuz internet ile olduğu için çok fazla etki yaratacağını sanmıyorum yinede yapmakta fayda kesinlikle var.
2. Modeminizi kapatın.
  • Modeminizi kapatın ve tüm ışıkların söndüğünden emin olun, eğer tüm ışıklar sönmez ise arkasındaki kabloların hepsini çıkarıp tekrar takın.
3. Modeminizin fabrika ayarlarını sıfırlayın.
  • En bilindik ve kesinlikle işe yarayan bir yöntem,bu işlemi yaptığınızda modem arayüzündeki yaptığınız değişikliklerin hepsi sıfırlanır yani ilk günkü geldiği gibi olur.
4. Görev yöneticisi işlemi
  • Arkaplanda oyununuzu yoran veya yanlış bir biçimde çalıştıran dosya olabilir o yüzden Steam açıkken ve CS:GO adlı oyununuz açıkken yapacağınız işlem görev yöneticisinden “SteamService.exe” adlı dosyayı sonlandırın.
Bu sorun çözümleri dışında sunucularla bağlantı kuramazssanız sorununuz zaten 24 saat içinde düzelecektir,umarım sorununuz çözülmüştür eğer çözülmediyse kesinlikle yorumlarda belirtin her zamanki gibi sorununuzu çözmeye devam edeceğim ve çalışacağım.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski