İlk başta şunu söylemek istiyorum internet sitemiz sorun çözümlerine dayalı bir site,o yüzden bu yazılım bizim için çok önemli bazı sorunlar düzelmiyor problem çıkıyor format atmak gerekli oluyor o yüzden böyle bir yazı sizinle paylaşmak istedik.
Çoğu zaman formattan sonra gerekli programları kurmak oldukça can sıkıcı bir işlem olmuştur benim için. Sanıyorum ki herkes için böyle, çünkü birileri bunu düşünüp bir program yazmış. 🙂 Hem programları hem driverları tek tek kurmak oldukça uğraştırıcı bir iş. Neyse ki yeni Windows’un yeni sürümleri driverları internet üzerinden tarıyarak en son sürümlerini kuruyor. Ya da kurmaya çalışıyor. Aynısını programlar için tek bir setup ile sadece tıklayarak yapmak ister misiniz? Ninite bize bu konuda yardım ediyor. Üstelik ücretsiz! İsterseniz hemen yazımıza geçelim.
Sanırım ilginizi çekmeyi başardım. Ya da sizde benim gibi üşengeçsiniz. Her neyse sizi çok fazla sıkmadan asıl konumuza geçelim,Bizim bu işimizi yapacak arkadaşın adı Ninite. Google’a Ninite yazarak hemen web sitesine erişebilirsiniz. Yapacağımız işlem çok basit. Açılan web sitesi üzerinden kategorilenmiş bir şekilde bizi bekleyen programlardan yüklemek istediklerimizi seçmek ve “Get Your Ninite” yazısına tıklamak.  Ardından bizim için hazırlanan setup dosyamız inecektir. Çalıştırdığımızda ise seçtiğimiz programların en güncel sürümlerini bizim için kuracaktır Ninite’nin resmi web sitesine ulaşmak için ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Nasıl Yani Burada Her Program Var Mı?

Diye bir soru aklınıza geldiğini düşündüğüm için siz sormadan cevaplamak istedim. Hayır burada her program yok. Yalnızca ücretsiz ve gerçekten gerekli olduğu düşünülen programlar var.

Ninite Pro Ne İşe Yarar, Katkıları Nedir?

Bizim işimizi zaten Ninite yaptı başka ne yapabiliriz ki bununla Pro’su ne için diye aklınıza bir soru geldi sanırım ki bu kısmı da okuyorsunuz. O halde hemen açıklayayım. Ninite’yi tek bir bilgisayar kurabiliriz. Başka bilgisayarlara kurmak için her seferinde tekrar indirmemiz gerekir. Oysa Ninite Pro birden çok bilgisayarda çalışabilir ve uygulamaları her zaman güncel tutar. Eğer yeni bir güncelleme gelirse anında tüm bilgisayarlarınızda günceller. Ancak bunun fiyatı biraz pahalı. Bu sebeple şirketler tarafından kullanılıyor. Eğer 1 ya da 2 bilgisayarınız varsa Ninite Pro’ya ihtiyacınız olmayacaktır isterseniz büyük ihtimalle sizde isteyeceksiniz PRO srümünü satn almak için ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Bu yazımızda tek tıkla programları nasıl kurabilirsiniz onu anlattık. Eğer işinize yaradıysa hemen aşağı kısımdan eveti seçerseniz sevinirim. İşinize yaramadıysa, bir hata aldıysanız yorumlarda belirtebilirsiniz. Yardım etmekten memnuniyet duyarız. Okuduğunuz için teşekkürler, diğer yazılarımızı da incelemeyi unutmayın!

Post a Comment

Daha yeni Daha eski